Nejla – stínítko na lampičku

Stínidlo s vylisovanými KONVALINKAMI

Tohle stínítko vzniklo vlastně úplně náhodou – přítel mi jednou přinesl konvalinky, které koupil v Brně na České. Byly krásné, jemňounké a mě samozřejmě hned napadlo, že by ve stínítku mohly vypadat pěkně. Stínidlo na fotce má průměr 20cm a výšku 20cm – tj. rozměr ideální na stolní lampičku. Na přání ale ráda vyrobím i jiný rozměr nebo variantu pro lustr. Napište mi vaše přání a domluvíme se:-)

Velikost: 

Průměr 20cm, výška 20cm

Cena: 1090Kč
Materiál:

vnitřní: ohnivzdorný PVC panel – průsvitný; vnější: japonský washi papír s vylisovanými konvalinkami. Jedná se o přírodní materiál: květy mohou s časem mírně vyblednout.

Stínidlo je kompatibilní s objímkami E14 a E27, což jsou dva nejpoužívanější typy objímek v ČR. Pro umístění na objímku E14 odstraňte redukci.

Cena zahrnuje pouze stínidlo, nikoli kabel lustru nebo podstavec lampy. Oboje zakoupíte ve specializovaných prodejnách se svítidly, v Ikea nebo hobby marketech jako je Unihobby nebo Bauhaus. Černá noha lampy na fotce je Lauters of Ikea. 

Vhodné na stolní lampičku, lze vyrobit i jako stínídlo na lustr – v tom případě to prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Toto stínítko můžu na zakázku vyrobit v následujících rozměrech:
průměr stínidlavýška
15cm20cm, 25cm
20cm20cm, 25cm
30cm20cm, 25cm
40cm20cm, 25cm
50cm25cm

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Napište, co si přejete. Odpovím Vám do dvou pracovních dní. Zde se dozvíte více o platbě a dopravě.