Amazing Grace – náhradní papírové stínítko

papírový ŠIRM NA LAMPU S VYLISOVANÝMI lučními květy a listy

Tohle stínítko je nejprodávanější kousek v mé nabídce. Rostlinky vybírám podle toho, co mám zrovna nasbíráno. Většinou přidám jeden kousek vlčího máku, nebo žluté květy pryskyřníku. Ráda stínítko barevně vyladím podle vašich preferencí. Vyrobit lze i v jiných velikostech – v v nabídce najdete pod jmény Františka, Vanda a Petra. Stínítko je k dispozici i v lustrové variantě.

VELIKOST: 

Průměr 30cm, výška 20cm

CENA: 1490KČ
MATERIÁL:

vnitřní: ohnivzdorný PVC panel – průsvitný; vnější: japonský washi papír zdobený  vylisovanými lučními květy a lístky. Jedná se o přírodní materiál: listy mohou s časem mírně vyblednout.

Stínidlo je kompatibilní s objímkami E14 a E27, což jsou dva nejpoužívanější typy objímek v ČR. Pro umístění na objímku E14 odstraňte redukci.

Cena zahrnuje pouze stínidlo, nikoli kabel lustru nebo podstavec lampy. Oboje zakoupíte ve specializovaných prodejnách se svítidly, v Ikea nebo hobby marketech jako je Unihobby nebo Bauhaus. 

Vhodné na stolní lampu, lze vyrobit i v jiných velikostech nebo jako stínidlo na lustr – v tom případě to prosím uveďte do poznámky v objednávce.

TOTO STÍNÍTKO MŮŽU NA ZAKÁZKU VYROBIT V DALŠÍCH ROZMĚRECH:
průměr stínidla výška
15cm 20cm Františka
20cm 20cm, 25cm, 30cm Vanda
30cm 20cm, 25cm, 30cm Amazing Grace
40cm 20cm, 25cm, 30cm Petra
50cm 25cm, 30cm

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Napište, co si přejete. Odpovím Vám do dvou pracovních dní. Zde se dozvíte více o platbě a dopravě.