Vanda – stínítko s květinami a lístky

širm s vylisovanými lučními květy a listy.

Směs vylisovaných květů a lístků je určitě nejoblíbenější dekorace na mých stínidlech.  Používám vždy květiny, které mám zrovna k dispozici a snažím se je nakombinovat tak, aby seděly pěkně k sobě. Foto je ilustrační – tento konkrétní kousek je prodaný – každé stínidlo vyrábím na zakázku, používám vždy luční květy a listy, které mám v nabídce.

Velikost: 

Průměr 20cm, výška 20cm

Cena: 1090Kč
Materiál:

vnitřní: ohnivzdorný PVC panel – průsvitný; vnější: japonský washi papír se směsí vylisovaných lučních květů a listů. Jedná se o přírodní materiál: květy mohou s časem mírně vyblednout.

Stínidlo je kompatibilní s objímkami E14 a E27, což jsou dva nejpoužívanější typy objímek v ČR. Pro umístění na objímku E14 odstraňte redukci.

Cena zahrnuje pouze stínidlo, nikoli kabel lustru nebo podstavec lampy. Oboje zakoupíte ve specializovaných prodejnách se svítidly, v Ikea nebo hobby marketech jako je Unihobby nebo Bauhaus. Černá noha lampy na fotce je Lauters of Ikea. 

Vhodné na stojací lampu nebo velkou stolní lampu, lze vyrobit i jako stínídlo na lustr – v tom případě to prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Toto stínítko můžu na zakázku vyrobit v následujících rozměrech:
průměr stínidla výška
15cm 20cm, 25cm
20cm 20cm, 25cm, 30cm
30cm 20cm, 25cm, 30cm
40cm 20cm, 25cm, 30cm
50cm 25cm, 30cm

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Napište, co si přejete. Odpovím Vám do dvou pracovních dní. Zde se dozvíte více o platbě a dopravě.